BEZPŁATNY WEBINAR: DLACZEGO WARTO ZOSTAĆ CZŁONKIEM ICV?

Poznaj Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) i dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do naszej Społeczności. Weź udział w bezpłatnym webinarze, który poprowadzi dr Tomasz M. Zieliński - Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA.

KIEDY? 25 września, godz. 12.00-13.00
GDZIE? online, na platformie MS Teams

Jesteśmy społecznością profesjonalistów.
Rozwijamy kompetencje naszych członków, podejmując działania realizujące  motto Stowarzyszenia:

Idziemy razem!
Pracujemy razem!
Rozwijamy się razem!

Czego dowiesz się podczas webinaru?

  • Poznasz wszystkie działania ICV i dowiesz się, w jaki sposób przynależność do Stowarzyszenia pozytywnie wpłynie na Twój rozwój zawodowy i osobisty.
  • Dowiesz się o możliwości dostępu do unikatowego know-how controllingowego i wszystkich publikacji ICV, dzięki którym będziesz na bieżąco z globalnymi trendami i best practices w dziedzinie controllingu oraz podniesiesz swoje kwalifikacje.
  • Poznasz działalność Grup Roboczych ICV - przekonasz się, że prezentowane podczas spotkań nowe wdrożenia czy wymiana doświadczeń z ekspertami z branży pozwolą Ci znaleźć inspiracje dla własnej pracy i podjąć długoterminowe współprace biznesowe.
  • Dowiesz się, jakie innowacyjne rozwiązania i technologie XXI wieku prezentowane podczas największych kongresów controllingowych organizowanych przez Stowarzyszenie możesz zaimplementować w swojej organizacji, zwiększając jej przewagę konkurencyjną na rynku.
  • Poznasz historię Stowarzyszenia, osoby tworzące jego Zarząd i Członków ICV - przekonasz się, że dzięki długoterminowej przynależności do społeczności profesjonalistów rozwiniesz swoją sieć kontaktów partnerskich i biznesowych.
  • Dowiesz się, jakie są kanały komunikacji Stowarzyszenia, aby z łatwością nas znaleźć w mediach i być na bieżąco z wydarzeniami i publikacjami ICV.
  • Poznasz szczegóły członkostwa indywidualnego i firmowego i dowiesz się, jak prosto dołączyć do Stowarzyszenia.

Zapisz się za pomocą formularza na dole strony!

"Stowarzyszenie ICV da Ci ogromne możliwości rozwoju, przystąpisz także do prestiżowej krajowej i międzynarodowej sieci profesjonalistów. Liczne przykłady karier naszych członków wskazują na to, że zaangażowanie w ICV się opłaca i na pewno będzie ważnym krokiem oraz siłą napędową Twojej ścieżki rozwoju."

Dołącz do nas i przekonaj się sam – zapraszam!
dr Tomasz M. Zieliński
Dyrektor Zarządzający, CEO w ICV POLSKA