Nowe Grupy Robocze ICV POLSKA!

13 czerwca spotkaliśmy się w Białymstoku. Było to pierwsze spotkanie Grupy Roboczej ICV w tym regionie. Duża frekwencja oraz zapał i zaangażowanie uczestników świadczą o tym, że w tej części Polski istnieje znaczne zainteresowanie działalnością Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV). Podczas spotkania rozmawialiśmy o trendach w finansach i zarządzaniu oraz rozwoju roli controllera w organizacjach. Wybraliśmy Zarząd Grupy i ustaliliśmy kolejne działania w regionie. 3 lipca Lider Grupy ICV Białystok - Anna Woźniak (Controller Finansowy w Keylite) oraz Zarząd Grupy spotykają się, by ustalić szczegóły jesiennego spotkania merytorycznego.

Podobne spotkanie miało miejsce 17 czerwca w Poznaniu. Gościliśmy 30 przedstawicieli przedsiębiorstw z regionu wielkopolski oraz pomorza zachodniego. Lider Grupy Roboczej ICV Poznań - Maciej Czosnowski (Menedżer ds. Controllingu Grupowego w Amica S.A.) wybrał Zarząd swojej Grupy. Pierwsze spotkanie dotyczące organizacji jesiennego spotkania merytorycznego odbędzie się 10 lipca.

Obserwujcie nasze Newslettery oraz informacje w mediach społecznościowych (LinkedIn, Facebook), by nie przegapić informacji o jesiennych spotkaniach!