Spotkanie ICV Szczecin – ICV PHILOSOPHY – Wdrażanie Self Service Business Intelligence

Zapraszamy na spotkanie online Grupy Roboczej ICV Szczecin, które odbędzie się 21 marca 2023 r. Tematem spotkania, przygotowanego w ramach cyklu webinarów ICV Philosophy, jest Wdrażanie Self Service Business Intelligence.

Spotkanie odbędzie się w godz. 14.00–16.00, w formie online na platformie MS Teams.
Zapisz się, używając formularza na dole strony.

Czeka Was analiza ciekawego case study, poznanie dobrych praktyk wdrożeniowych i inspirująca dyskusja połączona z wymianą doświadczeń!

Agenda spotkania:

 • Aktualności ICV Polska
 • Wdrażanie Self Service Business Intelligence:
  • Proces wdrażania Self Service Business Intelligence.
  • Wdrożenie standardów IBCS a efektywność wdrożenia raportowania zarządczego.
  • Wyzwania we wdrażaniu Self Service Business Intelligence.
  • Korzyści i pułapki wdrażania Self Service Business Intelligence.
 • Dyskusja merytoryczna dotycząca tematyki wdrażania Self Service BI – sesja Q&A

Temat przedstawi dr Tomasz M. Zieliński, Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA (International Association of Controllers – ICV).

Ekspert biznesowy, konsultant i wykładowca controllingu i Business Intelligence (UE w Poznaniu, SGH, UMK w Toruniu, UŁ, Akademia Controllingu Sp. z o.o.).
Prezes Zarządu i opiekun merytoryczny w Akademii Controllingu Sp. z o.o., będącej wyłącznym przedstawicielem i partnerem strategicznym ICV w Polsce.
Doktor nauk ekonomicznych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dziedzina: finanse, specjalność: controlling, rachunkowość. Stały współpracownik Katedry Controllingu Analizy Finansowej i Wyceny w UEP.
Autor zaawansowanej koncepcji zasobowo-procesowego rachunku kosztów (ZPRK/RPCA) wdrażanej w dużych grupach kapitałowych oraz przedsiębiorstwach z wielu branż produkcyjnych, handlowych, finansowych i usługowych. Jego koncepcja z obszaru zarządzania i controllingu spotkała się z uznaniem takich firm jak: ORLEN Laboratorium, LOTOS Kolej, Energa Obrót, Electrolux, FirstData Poland (POLCARD), Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Blachotrapez, Spomlek, Sun Garden, Komputronik, Kupiec i inne.
Autor pierwszej książki o koncepcji ZPRK: Zieliński, T.M., 2017, Zasobowo-procesowy rachunek kosztów, Akademia Controllingu, Poznań, (967 stron) oraz wielu artykułów z obszaru controllingu, zarządzania procesowego oraz Business Intelligence.