Webinar UNDER CONTROL: Zwinność, zrównoważony rozwój, serwicyzacja i digitalizacja w finansach i controllingu (CIA 2022)

Wymiana wiedzy i doświadczeń online z ekspertami ICV

20 września o 14:00 - 15:00 weź udział w bezpłatnym webinarze prowadzonym przez Małgorzatę Podskarbi (Członek Zarządu ICV GLOBAL, Menedżerka w Volkswagen Poznań) oraz dra Tomasza M. Zielińskiego (Dyrektor Zarządzający ICV POLSKA).

Tematem webinaru będzie: Zwinność, zrównoważony rozwój, serwicyzacja i digitalizacja w finansach (CIA 2022)

Tematyka zwinnego (Agile) zarządzania finansami staje się światowym trendem, który podejmują dzisiaj nowoczesne zespoły finansów i controllingu. Zmiany modeli biznesowych w kierunku modeli usługowych (serwicyzacja) również determinują kierunek rozwoju procesów controllingowych w przedsiębiorstwach. Trendom tym towarzyszy totalna digitalizacja, zwiększanie efektywności i wdrażanie nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Podczas spotkania przedstawimy tematykę tegorocznego XVI Kongresu ICV POLSKA (CIA 2022), opowiemy więcej o koncepcji oraz myśli przewodniej, jaka towarzyszyła nam przy organizacji kongresu. Porozmawiamy o tym, co jest dla nas teraz ważne, zapytamy o Wasze opinie i doświadczenia. Chcemy, żebyście mieli wpływ na kształt tego wydarzenia - Bądź z nami i wyraź swoje zdanie! 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!