Webinar ICV CASE STUDY – Raportowanie zarządcze i standardy projektowania raportów

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV Polska zaprasza na wyjątkowy webinar pt. Raportowanie zarządcze i standardy projektowania raportów. Podczas spotkania skupimy się na kluczowych aspektach raportowania zarządczego i standardach projektowania raportów. Będzie to doskonała okazja dla profesjonalistów z branży, aby zgłębić praktyczne aspekty tych istotnych zagadnień.

KIEDY? 30 listopada, godz. 14.00-15.30.
GDZIE? Online, MS Teams
Webinar TYLKO DLA CZŁONKÓW ICV!

Wykorzystanie standardów wizualizacji w raportowaniu zarządczym zapewnia klarowność i spójność prezentacji danych, co ułatwia szybkie zrozumienie i podejmowanie decyzji. Ponadto jednolite standardy pozwalają na efektywne porównywanie i analizę danych między różnymi działami i okresami, zwiększając ich użyteczność i efektywność.

Zyskaj praktyczną wiedzę o standardach raportowania – zapisz się za pomocą formularza na dole strony!

O czym usłyszysz podczas webinaru?

 1. Wstęp do standardów raportowania zarządczego
 • Dr Tomasz M. Zieliński, certyfikowany konsultant IBCS Institute, przedstawi znaczenie i potrzebę wdrażania standardów w raportowaniu zarządczym.
 1. Prezentacje praktycznych wdrożeń – ICV CASE STUDIES:
 • Paweł Płończak, Dyrektor Controllingu w firmie Winkelmann, przedstawi proces raportowania zarządczego i standardy wdrożone w sektorze produkcyjnym.
 • Katarzyna Franków-Kubacka, FP&A Controller, również z kilkuletnim doświadczeniem jako Zastępca Kierownika Działu Controllingu w zespole FP&A COE, w globalnej firmie, omówi standardy i procesy raportowania w kontekście firmy usługowej.

Poznaj naszych prelegentów:

 • Paweł Płończak: Mając duże doświadczenie w dziedzinie controllingu, Paweł jest ekspertem w zakresie wdrażania skutecznych strategii raportowania w środowisku produkcyjnym.
 • Katarzyna Franków-Kubacka: Mając duże doświadczenie w controllingu, w obszarze FP&A, Katarzyna wnosi ciekawe perspektywy na temat raportowania zarządczego w dynamicznych środowiskach korporacyjnych.
 • Dr Tomasz M. Zieliński: Jako certyfikowany konsultant IBCS Institute dr Zieliński dostarcza cenne rekomendacje dotyczące znaczenia standardów w raportowaniu zarządczym.

Interesujesz się rozwojem w dziedzinie controllingu i raportowania zarządczego? Koniecznie weź udział w tym webinarze. Będzie to unikatowa okazja do zdobycia wiedzy bezpośrednio od ekspertów z branży oraz poznania najnowszych trendów i sprawdzonych praktyk.

Zapisz się, by rozwijać się z ekspertami ICV – formularz znajdziesz na dole strony.

Dlaczego warto wziąć udział w webinarze?

 • Poznasz rzeczywiste przykłady zastosowania standardów raportowania w praktyce. Dzięki tym praktycznym case studies zastosujesz sprawdzone wzorce w swojej pracy, co pozwoli Ci na optymalizację procesów raportowania w swojej organizacji, zwiększając jej efektywność.
 • Poznasz doświadczenia branżowe bezpośrednio od praktyków ekspertów w dziedzinie controllingu i raportowania. Dostęp do wiedzy ekspertów „z pierwszej ręki” pozwoli Ci na zdobycie unikalnych wskazówek i rad, które możesz wykorzystać do rozwoju własnej kariery zawodowej.
 • Zdobędziesz aktualną wiedzę o standardach raportowania. Utrzymanie aktualności własnych umiejętności w zakresie standardów raportowania podniesie Twoją konkurencyjność na rynku pracy i otworzy przed Tobą nowe możliwości zawodowe.
 • Rozwiniesz specjalistyczne kompetencje zawodowe w obszarze raportowania zarządczego, wysoko cenione w wielu branżach, co zwiększy Twoją wartość na rynku pracy i może przełożyć się na lepsze możliwości zatrudnienia.
 • Poznacz innych członków ICV – rozszerzysz sieć kontaktów zawodowych z innymi specjalistami z branży, co da Ci możliwość budowania długoterminowych relacji zawodowych prowadzących do współpracy i dalszego rozwoju zawodowego.

Zapisz się, używając formularza poniżej!