ICV Newcomer Award

Wyróżnienie to przyznawane jest przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów ICV  rokrocznie trzem wybitnym pracom magisterskim bądź licencjackim poruszającym szeroko pojętą tematykę controllingu. Wręczenie nagród ma miejsce na prestiżowej gali „Controlling Inspiration Berlin”.

Głównym założeniem wręczania tejże nagrody jest propagowanie idei łączenia praktyki z naukowym podejściem do dziedziny controllingu. Do konkursu zgłaszać mogą się profesorowie nadzorujący przebieg powstawania prac. Jury składające się z ekspertów na co dzień zawodowo zajmujących się controllingiem w organizacjach oraz przedstawicieli uniwersyteckich, skupia się na poszukiwaniu w nadesłanych pracach innowacyjnych rozwiązań mogących dać zupełnie nowe spojrzenie na cały proces zarządczy różnorodnych przedsiębiorstw.

Nagroda ICV Newcomer Award jest sponsorowana przez wydawnictwo Haufe i Haufe Akademie – jej łączna wartość to 4000 Euro. Zwycięzcy otrzymują ponadto spersonalizowaną odznakę ICV, a także roczne bezpłatne członkostwo w International Controller Association.

Zwyciezcy ICV Controlling Excellence Award