Korzyści z członkostwa w ICV

Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV POLSKA)

Jesteśmy jedyną organizacją na świecie dla controllerów i finansistów, w której stawiamy na rozwój zarówno specjalistycznych kompetencji (poprzez pracę w Grupach Roboczych, dostęp do najnowszej wiedzy z dziedziny controllingu), jak również umożliwiamy zdobycie cennych kontaktów biznesowych, poznanie ludzi na różnych stanowiskach i poziomach hierarchii z różnych branż. Dzięki nam Członkowie rozszerzają swoje sieci kontaktów, w trakcie wydarzeń organizowanych przez ICV mogą wymieniać się doświadczeniami i praktyczną wiedzą.

„Come together, Work together, Grow together”

Stowarzyszenie działa od 1975 r., siedziba główna jest w Monachium, a jego celem jest rozwój kompetencji członków. Nasze motto „Come together, Work together, Grow together” realizujemy poprzez regularne spotkania grup roboczych, największe kongresy controllingowe na świecie oraz zapewnienie dostępu do praktycznego, specjalistycznego i unikatowego know-how. Naszym celem jest integracja środowiska, wzmocnienie statusu i rangi społeczności controllerów oraz pokazanie ich jako kluczowych partnerów biznesowych kadry zarządzającej.

Grupy Robocze ICV

W Stowarzyszeniu działa ponad 60 grup roboczych na całym świecie w tym w ICV Polska mamy aktualnie 7 grup: Dolny Śląsk, Białystok, Lublin, Pomorze, Poznań, Toruń-Bydgoszcz oraz Warszawa. Każda grupa spotyka się zazwyczaj 2 razy w roku i wspólnie pracuje nad wybranym tematem. Na takich spotkaniach Członkowie ICV mają okazję podzielić się bieżącymi kwestiami dotyczącymi ich pracy, problemami czy wątpliwościami.

Kongresy ICV POLSKA

Co roku ICV POLSKA organizuje Kongres – Controlling Intelligence Adventure. W tym roku XIV Kongres ICV POLSKA (CIA 2020) odbędzie się 6-7 kwietnia w Poznaniu, a tematem przewodnim będzie: Controlling and Finance Business Partners - kompetencje ery digitalizacji. Na Kongresie spotykają się Członkowie ICV z całej Polski. Zapraszamy również gości zagranicznych, zapewniamy najlepszych prelegentów – ekspertów w swoich dziedzinach. Sprawdź program Kongresu <<

Międzynarodowe know-how

W ICV zapewniamy naszym Członkom dostęp do unikatowego know-how na światowym poziomie – zajmujemy się tłumaczeniem na język polski publikacji wypracowywanych w ramach prac Stowarzyszenia na całym świecie. Publikacje ICV w języku polskim, niemieckim oraz angielskim dostępne są w formacie pdf. dla wszystkich Członków naszego Stowarzyszenia (po zalogowaniu - w pełnych wersjach, w zakładce know-how na stronie ICV GLOBAL)

Nasi Członkowie korzystają również z szeregu rabatów na szkolenia organizowane przez Akademię Controllingu. W wydarzeniach ICV (np. spotkaniach grup roboczych, kongresach) Członkowie ICV biorą udział w o wiele niższych cenach, niż osoby spoza Stowarzyszenia. Dzięki tak bogatej ofercie rozwojowej Członkowie ICV doskonalą kompetencje zarówno twarde, analityczne jak i miękkie, społeczne.

Dzięki nam zostaniesz partnerem biznesowym kadry zarządzającej!

Liczne przykłady sukcesów naszych członków wskazują na to, że zaangażowanie w ICV się opłaca i na pewno będzie ważnym krokiem oraz siłą napędową Twojej ścieżki kariery.

Wyróżnij się i zostań członkiem ICV!

>> Członkostwo indywidualne

>> Członkostwo firmowe