O członkostwie firmowym

Czlonkostwo firmowe w ICV

Członek Firmowy ICV - Lider kompetencyjny w dziedzinie controllingu

Członkostwo firmowe skierowane jest do przedsiębiorstw, którzy dbają o rozwój działów controllingowych i finansowych w swojej organizacji. W ramach członkostwa firmowego 5 osób z firmy zyskuje status Członka ICV i korzysta ze wszystkich możliwości oferowanych również dla Członków indywidualnych.

Członkowie zyskują korzyści z 4 obszarach:

 • KARIERA I UZNANIE - Dołączysz do prestiżowej, międzynarodowej Społeczności profesjonalistów – to będzie ważny krok oraz siła napędowa Twojej kariery!
 • WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ - Come together! Work together! Grow together! – dzięki udziałowi w spotkaniach Grup Roboczych oraz Kongresach ICV zyskasz dostęp do najnowszego know-how oraz praktycznej wymiany doświadczeń.
 • NETWORKING - Zdobędziesz wartościowe kontakty biznesowe, rozwiniesz swoją sieć networkingową i poznasz ludzi na różnych stanowiskach oraz poziomach hierarchii z wielu branż.
 • KNOW HOW - Zyskasz dostęp do praktycznego, specjalistycznego i unikatowego know-how, w którym znajdziesz aktualne i interesujące publikacje oraz koncepcje wykorzystywane w najlepszych firmach z całego świata.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj <<

Członkostwo firmowe skierowane jest do przedsiębiorstw, które chcą zwiększyć swoją rozpoznawalność jako lidera kompetencyjnego w dziedzinie controllingu i nowoczesnego zarządzania. Członkowie firmowi Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) dbają o dobro całej naszej Społeczności - dzielą się swoimi rozwiązaniami i dobrymi praktykami.

Członkostwo firmowe - dodatkowe korzyści dla przedsiębiorstwa

Członkostwo firmowe uprawnia przedsiębiorstwo do dodatkowych korzyści. Międzynarodowe Stowarzyszenie Controllerów (ICV) wspiera firmę w promocji (na stronie internetowej, w newsletterach ICV GLOBAL oraz w mediach społecznościowych ICV POLSKA). Członkostwo firmowe może być potraktowane jako merytoryczny benefit dla pracowników działów controllingowych i finansowych. W ramach członkostwa firmowego 5 osób z zespołu zyskuje status Członka ICV i tym samym ma swoje indywidualne numery członkowskie, korzysta ze wszystkich rabatów na udział w wydarzeniach ICV POLSKA i ICV GLOBAL, szkoleniach Akademii Controllingu oraz ze zniżek na zakup drukowanych publikacji ICV. Ponadto 4 dodatkowe osoby z firmy mogą raz w roku wykorzystać rabat 30% na jedno wydarzenie ICV POLSKA. Dzięki temu więcej osób z firmy ma okazję korzystać z wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie z uwzględnieniem atrakcyjnych rabatów.

Członkowie w ICV POLSKA

Podsumowując: Członkostwo firmowe w ICV gwarantuje benefity płynące z członkostwa indywidualnego oraz jest dodatkowo rozszerzone o:

 • rabaty na uczestnictwo w wydarzeniach ICV i partnerów dla większej liczby osób z firmy,
 • możliwość wykorzystania członkostwa w ICV jako wartościowego merytorycznego benefitu dla controllerów firmy
 • zwiększenie rozpoznawalności oraz wsparcie employer brandingu.

Roczny koszt wynosi 437,50 Euro. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Jakie korzyści niesie ze sobą członkostwo w ICV?

 • możliwość nieustannej wymiany doświadczeń z pasjonatami świata biznesu,
 • korzystanie z wiedzy wieloletnich praktyków z różnorodnych branż,
 • dostęp do innowacyjnej wiedzy i narzędzi,
 • merytoryczne wsparcie i pomoc członkom ICV w nieustannym rozwoju ich biznesu,
 • spotkania networkingowe,
 • nie tylko rozwój firmy – ICV stawia na rozwój osobisty swoich członków,
 • opłacenie składki jest równoznaczne z dostępem do szerokiej sieci kontaktów, specjalistycznych informacji oraz zniżek na wyjątkowe wydarzenia!

Składkę członkowską obliczamy według następujących zasad:
- przy zapisie w I połowie roku, opłata dotyczy składki za cały bieżący rok kalendarzowy (wynosi 437,5 euro rocznie w przeliczeniu na PLN zgodnie z kursem sprzedaży NBP na dzień otrzymania formularza);
- przy zapisie w II połowie roku, opłata dotyczy składki za połowę bieżącego roku kalendarzowego oraz za cały kolejny rok kalendarzowy (656,25‬‬ euro w przeliczeniu na PLN zgodnie z kursem sprzedaży NBP na dzień otrzymania formularza).