Zapisz się – formularz on-line


  Przesyłając niniejszy formularz zgłoszeniowy akceptujesz Statut Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV), Politykę Prywatności ICV oraz zobowiązujesz się do uiszczenia składki członkowskiej według następujących zasad:
  - przy zapisie w I połowie roku, opłata dotyczy składki za cały bieżący rok kalendarzowy (wynosi 87,5 euro rocznie w przeliczeniu na PLN zgodnie z kursem sprzedaży NBP na dzień otrzymania formularza);
  - przy zapisie w II połowie roku, opłata dotyczy składki za połowę bieżącego roku kalendarzowego oraz za cały kolejny rok kalendarzowy (131,25‬ euro w przeliczeniu na PLN zgodnie z kursem sprzedaży NBP na dzień otrzymania formularza)

  Dane osobowe Członka ICV
  Adres firmowy
  E-mail


  E-mail firmowy - WORK TOGETHR oznacza, że pracujemy razem, by razem się rozwijać. Chcemy mieć z Tobą bieżący kontakt, również w Twoim życiu zawodowym.


  E-mail prywatny - chcemy mieć z tobą kontakt w długim terminie, w trakcie całej Twojej kariery zawodowej.

  Adres prywatny

  Składka członkowska opłacana jest

  przeze mnieprzez moją firmę

  Adres korespondencyjny

  Adres firmowyAdres prywatny

  Akademia Controllingu Sp. z o.o. jest partnerem i wyłącznym przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) w Polsce i tym samym odpowiada za całą obsługę administracyjną i organizacyjną Stowarzyszenia w Polsce.

  UWAGA: W związku z polityką przetwarzania danych osobowych RODO, jeżeli nie wyrazisz zgody, nie będziemy mogli kontaktować się z Tobą!

  Jeżeli wyrazisz na to zgodę, Twój adres e-mail (a także imię i nazwisko, informacja o Twoim stanowisku w firmie, adres do korespondencji) będzie przez nas wykorzystywany do dostarczania Ci informacji o wydarzeniach organizowanych przez Akademię Controllingu Sp. z o.o. (ICV POLSKA)

  Zaznacz każdą zgodę odrębnie:

  Po pierwsze - pozwól Nam na kontakt mailowy z Tobą, zaznacz poniższe pole i wyraź zgodę na…

  Pamiętaj, bez udzielonej zgody nie otrzymasz od nas mailem żadnych informacji merytorycznych oraz handlowych dotyczących Akademii Controllingu (ICV POLSKA).

  Po drugie - pozwól Nam na kontakt bezpośredni z Tobą, zaznacz poniższe pole i wyraź zgodę na…

  Pamiętaj, bez udzielonej zgody nie skontaktujemy się z Tobą, żeby poinformować Cię o wydarzeniach Akademii Controllingu (ICV POLSKA).