O członkostwie indywidualnym

Czlonkostwo indywidualne w ICV

Członkostwo indywidualne - Twój plan na długoterminowy rozwój

Członkostwo indywidualne może uzyskać każdy zainteresowany controllingiem i nowoczesnym zarządzaniem.

Członkowie zyskują korzyści z 4 obszarach:

 • KARIERA I UZNANIE - Dołączysz do prestiżowej, międzynarodowej Społeczności profesjonalistów – to będzie ważny krok oraz siła napędowa Twojej kariery!
 • WSPÓŁPRACA I ROZWÓJ - Come together! Work together! Grow together! – dzięki udziałowi w spotkaniach Grup Roboczych oraz Kongresach ICV zyskasz dostęp do najnowszego know-how oraz praktycznej wymiany doświadczeń.
 • NETWORKING - Zdobędziesz wartościowe kontakty biznesowe, rozwiniesz swoją sieć networkingową i poznasz ludzi na różnych stanowiskach oraz poziomach hierarchii z wielu branż.
 • KNOW HOW - Zyskasz dostęp do praktycznego, specjalistycznego i unikatowego know-how, w którym znajdziesz aktualne i interesujące publikacje oraz koncepcje wykorzystywane w najlepszych firmach z całego świata.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj <<

Członkowie naszego Stowarzyszenia otrzymują atrakcyjne rabaty na udział w wydarzeniach organizowanych przez ICV POLSKA i ICV GLOBAL(m.in. Kongres Controlling Intelligence Adventure – największe tego typu wydarzenie w Europie środkowo-wschodniej, spotkania Regionalnych i Tematycznych Grup Roboczych – będące formą aktywnego doskonalenia swoich umiejętności, pracy nad realnymi problemami) oraz szkolenia organizowane przez Akademię Controllingu Sp. z o.o.

Członkostwo w Stowarzyszeniu to doskonała okazja, by zdobyć cenne kontakty biznesowe, wesprzeć swój rozwój zawodowy. ICV wspiera Członków w promocji ich kompetencji. Roczny koszt wynosi 87,50 Euro. Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo poniżej.

Jakie korzyści niesie ze sobą członkostwo w ICV?

 • możliwość nieustannej wymiany doświadczeń z pasjonatami świata biznesu,
 • korzystanie z wiedzy wieloletnich praktyków z różnorodnych branż,
 • dostęp do innowacyjnej wiedzy i narzędzi,
 • merytoryczne wsparcie i pomoc członkom ICV w nieustannym rozwoju ich biznesu,
 • spotkania networkingowe,
 • nie tylko rozwój firmy – ICV stawia na rozwój osobisty swoich członków,
 • opłacenie składki jest równoznaczne z dostępem do szerokiej sieci kontaktówspecjalistycznych informacji oraz zniżek na wyjątkowe wydarzenia!

Składkę członkowską obliczamy według następujących zasad:
- przy zapisie w I połowie roku, opłata dotyczy składki za cały bieżący rok kalendarzowy (wynosi 87,5 euro rocznie w przeliczeniu na PLN zgodnie z kursem sprzedaży NBP na dzień otrzymania formularza);
- przy zapisie w II połowie roku, opłata dotyczy składki za połowę bieżącego roku kalendarzowego oraz za cały kolejny rok kalendarzowy (131,25‬ euro w przeliczeniu na PLN zgodnie z kursem sprzedaży NBP na dzień otrzymania formularza)