dr Piotr Kozak

dr Piotr Kozak

Lider Grupy Roboczej ICV Young Controllers Barcamp

Adiunkt w Katedrze Rachunkowości Zarządczej na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wykładowca przedmiotów związanych z controllingiem, rachunkiem kosztów i analizą finansową.

ICV Young Controllers Barcamp

Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych w zakresie rachunkowości oraz na studiach podyplomowych w zakresie audytu wewnętrznego sektora finansów publicznych. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zatrudniony w Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu od 1997 roku. Wcześniej związany z Polskim Bankiem Inwestycyjnym S.A. oraz TU Compensa S.A.

W latach 2003-2007 pełnił funkcję członka Zarządu Głównego w Warszawie oraz prezesa Zarządu Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Oddział Okręgowy w Toruniu. Obecnie członek komisji Rady Naukowej Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Założyciel i opiekun Klubu Controllera oraz Koła Naukowego Rachunkowości. Członek Międzynarodowego Stowarzyszenia Controllerów (ICV) oraz Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Autor ponad 70 publikacji z zakresu: controllingu, rachunków kosztów i rachunkowości finansowej.